Welcome to Keen Software House Forums! Log in or Sign up to interact with the KSH community.
  1. You are currently browsing our forum as a guest. Create your own forum account to access all forum functionality.

SE Crash při spuštění

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by Hanz55, Nov 18, 2017.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. Hanz55 Trainee Engineer

Zdravím.Měl bych menší problém.Od jednoho z updatů (už to nějaká doba je) mi Space Engineers pokaždé, když se je pokusím spustit tak okamžitě spadnou.Nedostanu se ani do hlavního menu. Zkoušel jsem ověření integrity i reinstal.Ani jedno nepomohlo.
    Budu rád za jakoukoliv vaši pomoc.

2. SaturaxCZ Senior Engineer

Hral jsi po updatu s planetama, nebo před jakou dobou jsi hral naposledy ? - protože po updatu s planetama potřebuješ novější directyX DX11, etc... ale to už bylo hodně davno.
    ( hra se da přepnout na starší verzi bez planet )

( zkontroluj jestli maš na hdd dost volného místa na rozjetí ( to ti zhodí hru ) jinak klasicky stahnout poslední ovladače k pc, neuškodí )

3. Hanz55 Trainee Engineer

Bohužel ti neřeknu kdy přesně jsem naposledy hrál, protože steam bere i moje pokusy to zapnout za hraní hry..Ale rozhodně to bylo s planetama...Zhruba měsíc nebo dva z5. Mimoto DX11 mám takže tím to není.
    Na disku mám přes 100GB volného místa.
    Ovladače.no s těmi možná bude menší problém.Ikdyž Driver booster říká že jsou aktualní tak o tom začínám pochybovat,navíc aktualizace AMD grafiky mi z nějakého důvodu nejde nainstalovat ale tenhle problém mám už od června a v tu dobu jsou rozhodně ještě SE hrál.

4. SaturaxCZ Senior Engineer

Zkusil bych anglicke forum jestli to tam taky někdo neřešil a nevyřešil. Funkce hledat dovede zazraky ( čas od času ). Například: https://forums.keenswh.com/threads/space-engineers-wont-start-guide.7144931/

Když tě nic nenapadne a nic nenajdes tak zkus rozjet hru, jak spadne tak zkopiruj game log a pošli to na support.

Discusions ---> gameplay help & troubleshooting / technical help - jestli neumiš anglicky tak to tam dej česky, nebo to tam dej česky a ještě projeď nějakym překladačem a popíš jak to pada při startu hry, aby ti mohli rychleji pomoct.

Last edited: Nov 20, 2017
Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.