1. This forum is obsolete and read-only. Feel free to contact us at support.keenswh.com

SE Crash při spuštění

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by Hanz55, Nov 18, 2017.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
 1. Hanz55

  Hanz55 Trainee Engineer

  Messages:
  2
  Zdravím.Měl bych menší problém.Od jednoho z updatů (už to nějaká doba je) mi Space Engineers pokaždé, když se je pokusím spustit tak okamžitě spadnou.Nedostanu se ani do hlavního menu. Zkoušel jsem ověření integrity i reinstal.Ani jedno nepomohlo.
  Budu rád za jakoukoliv vaši pomoc.
   
 2. SaturaxCZ

  SaturaxCZ Senior Engineer

  Messages:
  1,718
  Hral jsi po updatu s planetama, nebo před jakou dobou jsi hral naposledy ? - protože po updatu s planetama potřebuješ novější directyX DX11, etc... ale to už bylo hodně davno.
  ( hra se da přepnout na starší verzi bez planet )

  ( zkontroluj jestli maš na hdd dost volného místa na rozjetí ( to ti zhodí hru ) jinak klasicky stahnout poslední ovladače k pc, neuškodí )
   
 3. Hanz55

  Hanz55 Trainee Engineer

  Messages:
  2
  Bohužel ti neřeknu kdy přesně jsem naposledy hrál, protože steam bere i moje pokusy to zapnout za hraní hry..Ale rozhodně to bylo s planetama...Zhruba měsíc nebo dva z5. Mimoto DX11 mám takže tím to není.
  Na disku mám přes 100GB volného místa.
  Ovladače.no s těmi možná bude menší problém.Ikdyž Driver booster říká že jsou aktualní tak o tom začínám pochybovat,navíc aktualizace AMD grafiky mi z nějakého důvodu nejde nainstalovat ale tenhle problém mám už od června a v tu dobu jsou rozhodně ještě SE hrál.
   
 4. SaturaxCZ

  SaturaxCZ Senior Engineer

  Messages:
  1,718
  Zkusil bych anglicke forum jestli to tam taky někdo neřešil a nevyřešil. Funkce hledat dovede zazraky ( čas od času ). Například: https://forums.keenswh.com/threads/space-engineers-wont-start-guide.7144931/

  Když tě nic nenapadne a nic nenajdes tak zkus rozjet hru, jak spadne tak zkopiruj game log a pošli to na support.

  Discusions ---> gameplay help & troubleshooting / technical help - jestli neumiš anglicky tak to tam dej česky, nebo to tam dej česky a ještě projeď nějakym překladačem a popíš jak to pada při startu hry, aby ti mohli rychleji pomoct.
   
  Last edited: Nov 20, 2017
Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.