1. This forum is obsolete and read-only. Feel free to contact us at support.keenswh.com

tak jako panove, po roce sem to zkusil, a jako kdy to bude vubec hratelne ?

Discussion in 'Czech/Slovak Community Discussion' started by mystiq, Nov 16, 2016.

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.
  1. mystiq

mystiq Apprentice Engineer

a opet a zase, po roce, dedikovany server s kamaraday, po hodinach jsme to vzdali... tolik posranych bugu... to se vazne neda....
    1. vse na lodi vypnuty (startovni atmosfericky modul) a lod leti rychlosti 100m/s smer vzhuru
    2. vse vypnuty, 8 solarnich panelu, ani nemocnici to neutahne ?
    3. cista plosina, 8 solarnich panelu, jedno kreslo a jedna nemocnice, ukazuje ze prej 8 trysek a spotreba energie 2.5Mhw ?
    4. 100x propadnuti texturou, protoze pristavajici startovni modul zpusobi skakani obrazovky a hned pod texturu
    5. + 5 milionu dalsich problemu co tu byly uz pred X lety

fakt uz me to nebavi, mate rozjetych milion projektu ale na prvotni hru serete, byl jsem u vas ve studiu i osobne, zasli sme na obed, vypadalo to ze to nekam smeruje, privezl jsem vam 3 stranky A4 bugu a to bylo 2 roky zpatky, ale tohle fakt ne, fakt ne...

p.s. diky vam si aspon pripadam ze nas IS co vyvijime je oproti vam naprosto funkcnim celkem a vlastne si zakaznici nemaji na co stezovat, a to u nas dela 7 lidi a u vas nekolik desitek, fakt se dete uz bodnout.... s timhle tempem zkusim SE tak za 3 roky .... sem nasrany..... sory zato ale jinak se to rict neda..

2. SaturaxCZ

SaturaxCZ Senior Engineer

Já jako hráč to vidim takhle: Čím později tím líp. Zatím se do hry mají pořád přidávat nové věci a jsem rád že se vývojáři rozhodly hru ještě nevydat. A mají můj respekt s pravidelnýmy updaty ve čtvrtek a tím že vydali multiplayer tak brzo. Ja bych se na multiplayer vykašlal a investoval čas do dodělaní hry a pak bojovat s multiplayerem ( míň práce ) + Tak velká hra jakou se SE stalo normalně trvá kolem 4-5 let dodělat, takže mají pořád 2 roky náskoku a to nevěděli na začátku jak moc vyroste ( planety, přechod na DX11, programovaci bloky, atc... ) :tu: Kdykoliv mohli prostě vydat SE1 jako hotovou hru před dx11 a pak dělat na pokračování co máme teď a pojmenovat to SE2 a chtít po lidech ať si to koupi znova ;) ( docela běžná obchodní praktika, hned po vydávání placených updatů na hru, co mohli taky udělat ).

p.s. Jestli máte hru co si troufáte srovnávat s SE tak tady nech odkaz, moc řád bych se na to podíval. ;)

3. mystiq

mystiq Apprentice Engineer

byl jsem trochu pod vlivem alkoholu kdyz jsem to psal :) spousta mych byvalych spoluhracu SE mi rikala jak moc se na tom v posledni dobe maka atd.. takze jsem zase rozjel server a po par hodinach to vzdal, nebot ten multiplayer byl jeste v horsim stavu nez si pamatuju pred rokem....

jako hrac je pro me nejdulezitejsi MP ,dedikovany server a survival, napriklad creativ...kdyby nebyl, vubec by mi to nevadilo.... , proto se nediv ze jsem byl tak zklamany...

P.S. aktualne testujeme jednotlive branche s netcodem a scissors zatim vypada nejlepe, pokud se to bude ubirat timto smerem, omluvim se za topic co jsem napsal :)

Thread Status:
This last post in this thread was made more than 31 days old.